KONST / Litografier / Färglitografi 13095528
nr 1309 5528
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), oramat löst blad. Bladets mått: 59,5x88 cm. Signerad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:12:19
21/2 19:26:18
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann